Konkurs plastyczny "Moje Święta Bożego Narodzenia"
4 Grudnia 2024W dniu 4.12.2024 r. komisja konkursowa podsumowała świetlicowy konkurs plastyczny "Moje Święta Bożego Narodzenia". Spośród 18 prac przyznano następujące miejsca:
Kategoria kl. I-III
- I miejsce Szymon Ochodek kl. Ia
- II miejsce Julianna Rduch kl. IIIa
- III miejsce Hanna Solich kl. IIb
Kategoria kl. IV-VI
- I miejsce Karolina Palarczyk kl. Va
- II miejsce Maja Woch kl. Vb
- III miejsce Katarzyna Chrapek kl. Vb
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom !!! Składamy podziękowania Radzie Rodziców za ufundowanie nagród oraz wszystkim uczestnikom za udział.
Organizatorzy :
Gabriela Swoboda
Justyna Brysz
święta (1)
święta (2)
święta (3)
święta (4)
święta (5)
święta (6)
święta (7)
święta (8)
święta (9)
święta (10)
święta (11)
święta (12)
święta (13)
święta (14)
święta (15)