Strona główna/Aktualności/Trójbój Lekkoatletyczny

Trójbój Lekkoatletyczny

23 Kwietnia 2026

W dniu 23 kwietnia 2026 r. odbyły się zawody trójboju lekkoatletycznego dla uczniów rocznika 2013 i młodszych z terenu Gminy Gorzyce. Rywalizacja, rozgrywana w kategorii chłopców i dziewcząt, toczyła się o Puchar Wójta Gminy Gorzyce.

Klasyfikacja końcowa – chłopcy:

I miejsce Olza
II miejsce Turza
III miejsce Rogów
IV miejsce Gorzyce
V miejsce Czyżowice
VI miejsce Gorzyczki
VII miejsce Bluszczów

Klasyfikacja końcowa – dziewczęta:

I miejsce Gorzyce
II miejsce Gorzyczki
III miejsce Rogów
IV miejsce Czyżowice
V miejsce Turza
VI miejsce Olza
VII miejsce Bluszczów

Wyróżnienia indywidualne:
Najlepszy zawodnik trójboju – Oliwier Łukasiak (Szkoła Podstawowa w Turzy)
Najlepsza zawodniczka trójboju – Zoja Małczak (Szkoła Podstawowa w Gorzycach)

Naszą szkołę reprezentowali chłopcy w składzie:

  • Cichy Patryk
  • Nuciński Fabian
  • Lebok Wiktor
  • Głombica Dawid
  • Sanecznik Mateusz

dziewczęta:

  • Brzeń Tatiana
  • Szpejcher Agata
  • Duda Agata
  • Skoczeń Maja
  • Zozworek Hanna

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom zaangażowania, sportowej postawy oraz pięknej rywalizacji!

Na zakończenie wręczono puchary i medale, a także przygotowano dla zawodników drobny poczęstunek.

Organizatorem i pomysłodawcami wydarzenia byli nauczyciele ZSP w Czyżowicach – Małgorzata Rosmus i Piotr Łyp.

do góry