Spotkanie ze strażakami
16 Maja 2026Spotkania uczniów klas pierwszych i drugich ZSP w Czyżowicach ze strażakami z OSP na stałe wpisały się już w szkolną tradycję.
Podczas wyjątkowych lekcji strażacy opowiadali o swojej pracy, prezentowali umundurowanie i sprzęt ratowniczy. Uczniowie mogli zajrzeć do wnętrza wozu strażackiego, a nawet spróbować swoich sił w obsłudze strażackiego węża wodnego.
Zajęcia były bardzo ciekawe i mamy nadzieję, że zachęciły dzieci do wstępowania w szeregi Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Były także serdeczne życzenia i podziękowania dla Czyżowickich Strażaków, którym uczniowie odśpiewali gromkie „Sto lat!” oraz wręczyli własnoręcznie przygotowane laurki. ❤️
Czyżowicka OSP to niezwykle aktywna jednostka, która z ogromnym zaangażowaniem wspiera wiele inicjatyw na rzecz lokalnej społeczności. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas!
Spotkanie ze strażakami (8)
Spotkanie ze strażakami (7)
Spotkanie ze strażakami (6)
Spotkanie ze strażakami (5)
Spotkanie ze strażakami (4)
Spotkanie ze strażakami (3)
Spotkanie ze strażakami (2)
Spotkanie ze strażakami (1)