Konkurs recytatorski klas 1-3
16 Maja 2026W naszej szkole odbył się konkurs recytatorski klas 1–3 pod hasłem „Moja Ojczyzna – zielona i piękna”.
W konkursie wzięło udział 13 uczniów, którzy pięknie zaprezentowali przygotowane utwory i wykazali się ogromnym talentem i odwagą sceniczną. Uczniów do konkursu przygotowały wychowawczynie klas 1–3, którym serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie młodych artystów. ❤️
Komisja konkursowa w składzie: Pani Elżbieta Górska oraz Pani Ludmiła Olszar-Lebok miała naprawdę ciężki orzech do zgryzienia, ponieważ spośród wszystkich uczestników musiała wyłonić jedną osobę, która będzie reprezentować naszą szkołę w konkursie gminnym. Została nią Estera, uczennica klasy 3b. Gratulujemy i życzymy powodzenia! :)
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za wspaniałe występy i gratulujemy pięknych prezentacji.
Szczególne podziękowania kierujemy również do Rady Rodziców za ufundowanie nagród dla uczestników konkursu. :)
konkurs recyt.
konkurs recytatorski (4)
konkurs recytatorski (3)
konkurs recytatorski (2)
konkurs recytatorski (1)