Strona główna/Aktualności/Konkurs recytatorski klas 1-3

Konkurs recytatorski klas 1-3

16 Maja 2026

W naszej szkole odbył się konkurs recytatorski klas 1–3 pod hasłem „Moja Ojczyzna – zielona i piękna”.

W konkursie wzięło udział 13 uczniów, którzy pięknie zaprezentowali przygotowane utwory   i wykazali się ogromnym talentem i odwagą sceniczną. Uczniów do konkursu przygotowały wychowawczynie klas 1–3, którym serdecznie dziękujemy za zaangażowanie  i wsparcie młodych artystów. ❤️

Komisja konkursowa w składzie: Pani Elżbieta Górska oraz Pani Ludmiła Olszar-Lebok miała naprawdę ciężki orzech do zgryzienia, ponieważ spośród wszystkich uczestników musiała wyłonić jedną osobę, która będzie reprezentować naszą szkołę w konkursie gminnym. Została nią Estera, uczennica klasy 3b. Gratulujemy i życzymy powodzenia! :)

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom za wspaniałe występy i gratulujemy pięknych prezentacji.

Szczególne podziękowania kierujemy również do Rady Rodziców za ufundowanie nagród dla uczestników konkursu. :)

 

 

do góry