Dzień Ziemi
22 Kwietnia 202622 kwietnia w przedszkolu obchodziliśmy Dzień Ziemi, podczas którego dzieci uczyły się, jak dbać o naszą planetę. Przedszkolaki uczestniczyły w ekologicznych zabawach, segregowały odpady, rozmawiały o ochronie środowiska oraz wykonywały prace plastyczne związane z przyrodą. Był to dzień pełen radości, wspólnej zabawy i ważnych ekologicznych wartości.
zdjęcie z zajęć (1)
zdjęcie z zajęć (2)
zdjęcie z zajęć (3)
zdjęcie z zajęć (4)